Jihomoravský kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Zlínský kraj

Aktivní odpočinek

Vodní sporty

Vodní sporty

Hledáte odpočinek u vody? Chtěli byste se koupat, plavat, jezdit na lodi, surfovat, rybařit, zahrát si minigolf, plážový volejbal nebo si jen tak posedět v restauraci či kavárny u vody? Pak právě na vás čekají rozlehné hladiny jihomoravských přehrad, rybníků, řek a koupališť. Pokud se ochladí, není nic jednoduššího než si vybrat z nabídky krytých koupališť a aquaparků nebo vyrazit na kole či pěšky do krásné přírody, která vodní plochy obklopuje.

www.jizni-morava.cz

Golfové království

Golfové království

Golfové hřiště Čeladná nabízí svým klientům dvě mistrovská osmnáctijamková hřiště (2x par 72), která projektoval španělský profesionální hráč PGA Angel Miguel Jiménez. Se svými 36 jamkami je největším hřištěm v České republice. Hřiště je zasazeno do malebné krajiny Beskyd.

www.prosper-golf.cz

Cyklistické stezky

Cyklistické stezky

Olomoucký kraj nabízí množství kilometrů cyklistických stezek a tras všech obtížností. Při nenáročných toulkách střední Moravou můžete obdivovat malebnou přírodu i zajímavé kulturní a technické památky. Ti, kteří touží po náročných trasách, jistě ocení krásné pohledy z Jesenických vrcholů do hlubokých údolí.

www.kr-olomoucky.cz/tourism
www.kolmo.cz

Východní Moravou na kole

Východní Moravou na kole

Přijíždíte do cykloturistického ráje. Uvítá vás například Cyklostezka Bečva, královna mezi tuzemskými stezkami, užijete si Moravskou stezku kolem řeky Moravy a Baťova kanálu, výzvou jsou stovky kilometrů terénních tras, přejezdy malebnými horami, adrenalinové traily v několika skvělých bike arénách. Na kole můžete křižovat vinohrady, vyjíždět k rozhlednám, poutním místům, do vyhlášené ZOO ve Zlíně – Lešné, na hrady či zámky. A co je jedinečné – můžete jízdu na kole spojit s plavbou na Baťově kanálu.

Výběr těch nejlepších tras hledejte na www.vmnakole.cz

www.vmnakole.cz
www.moravia-czech.eu